Brussel, 19 april 2012 – Erick Cuvelier keert terug naar Mobistar. Na drie jaar bij France Télécom-Orange in de hoedanigheid van VP Group Design & User Experience wordt hij vanaf 1 juni eerstvolgende CIO van Mobistar. In die functie zal hij aan het hoofd staan van de IT-afdeling van het bedrijf. Voor Erick Cuvelier betekent dat een terugkeer naar de oude stal, want van 1996 tot 2009 werkte hij al bij Mobistar.
Sinds 1 maart jongstleden heeft Mobistar zijn organisatie onder handen genomen om die eenvoudiger en efficiënter te maken. Eén van de maatregelen die genomen werden, was om de afdeling ITNO onder te verdelen in een afdeling Networks, onder leiding van Pascal Koster, en een IT-afdeling. Het doel van die reorganisatie was enerzijds om nog meer aandacht te besteden aan de optimalisatie van de netwerken en anderzijds om de IT-projecten weer centraal te zetten in de activiteiten van Mobistar.
Vanaf 1 juni aanstaande zal die nieuwe IT-afdeling onder leiding staan van Erick Cuvelier, onze nieuwe CIO (Chief Information Officer) en lid van het uitvoerend comité van Mobistar. Erick Cuvelier kent het huis erg goed: hij trad bij Mobistar in dienst in januari 1996, negen maanden voor de commerciële lancering van het merk, en is er tot in juni 2009 gebleven. Van 2005 tot 2009 was hij Chief Marketing Officer van Mobistar. Daarna trok hij naar de groep France Télécom-Orange, waar hij de laatste drie jaar als VP Group Design & User Experience werkte.
“Ik ben ervan overtuigd dat de uitgebreide professionele ervaring van Erick hem zal helpen om van onze IT-afdeling een concurrentieel voordeel voor Mobistar te maken,” zegt Jean Marc Harion, de CEO van Mobistar. Erick Cuvelier behaalde zijn diploma in Elektronica en Telecommunicatie aan de Université des Sciences et Technologies van Rijsel en werd eerst opgeleid tot handelsingenieur (Bordeaux) en daarna tot IT-analist (Rijsel). Inmiddels heeft hij bijna 25 jaar ervaring in de telecomsector. De Fransman is 49 jaar oud, getrouwd en vader van één kind. Hij heeft een passie voor technologie, uiteraard, maar daarnaast ook voor sport en oenologie.