08/05/06 14:40

Commercieel nieuws

Euphony en Mobistar versterken hun partnership: Euphony lanceert abonnement mobiele telefonie aan laagste instapprijs

Terug naar nieuws index

Antwerpen/Brussel, 08 mei 2006 - Euphony en Mobistar bestendigen een jarenlange succesvolle samenwerking door een specifiek Euphony-product voor mobiele telefonie te ontwikkelen dat zich richt naar de residentiële klanten. EuLike-It is een exclusief product voor Euphony en zij rekenen hiervoor op de kwaliteit van het netwerk en dienstverlening van Mobistar. Mobistar kan door dit partnership zijn marktpositie in dit segment vergroten.

Exclusief product

Mobistar en Euphony ontwikkelden samen een nieuw tariefplan, EuLike-It, waarmee Euphony zich verder zal positioneren als doorverkoper van mobiele telefonie voor Mobistar. De lancering van het ge-cobranded tarief EuLike-It sluit perfect aan bij de strategie van Euphony. Euphony heeft voor dit exclusief product een eigen inbelnummer bij de klantendienst (5775) van Mobistar en een ge-cobrande facturatie bij Mobistar.

Euphony blijft dus samenwerken met Mobistar. "Dit jaar willen we met Euphony onze groei opnieuw bevestigen. Deze vorm van samenwerking is vandaag de beste keuze voor Euphony om dit objectief te bereiken. Samen met Mobistar hebben we gezocht naar een samenwerkingsvorm die beide partijen een gezonde groei garandeert", zegt Iwan Gillis-D'Hamers, Managing Director van Euphony Benelux.

"Dit nieuw akkoord is de bestendiging van een jarenlange kwalitatieve relatie, gebaseerd op vertrouwen, die we met Euphony hebben. Dit samenwerkingsakkoord zal de relatie nog versterken en voor beide partijen nieuwe opportuniteiten creëren om hun merk verder uit te bouwen", aldus Benoit Scheen, Chief Commercial Officer bij Mobistar.

Mobiele telefonie blijft een belangrijk product voor Euphony België. In 2005 werden er 106.118 Mobistar-abonnementen verkocht aan particulieren en kleine bedrijven (het zogenaamde SOHO-segment). Dat zijn er 20.613 meer dan in 2004, goed voor een stijging van bijna 20%.

Nieuwe impuls

EuLike-It wordt gelanceerd aan 4 euro per maand (16,5 minuten beltijd inbegrepen), de laagste instapprijs voor residentiële postpaid-abonnementen op de markt. Dit abonnement geeft de klant ook de mogelijkheid een tweede simkaart aan hetzelfde instaptarief te kopen. Daarnaast biedt EuLike-It een scherp degressief tarief: van 24 cent tot 11 cent per minuut na de inbegrepen beltijd, facturering per seconde na de eerste minuut, geen activeringskosten en gratis nummerbehoud.

EuLike-It geeft een nieuwe impuls op de markt van de residentiële postpaid-abonnementen. Het nieuwe product voldoet immers aan het profiel van een 'One size fits all'-product. Een eenvoudige formule die begrijpelijk en transparant is voor elke particuliere klant. De residentiële markt is een belangrijk segment voor Euphony, waarin hun consultants met dit product de eerder genoteerde resultaten zullen bevestigen.

Naast EuLike-It blijft Euphony ook de businessproducten van Mobistar aanbieden. In het verleden is gebleken dat dit de beste resultaten oplevert voor beide partijen.