Aandeelhouder & Investeerder

Openbare overnamebieding op de aandelen van Orange Belgium

Klik hier op de openbaar bod te kijken

Algemene vergaderingen

Notulen
Download

Algemene Vergadering - audio opname
Download

Bericht aan de aandeelhouders in verband met de algemene vergadering van 5 mei 2021
Download

Formulier Stemming per brief
Download

Remuneratiebeleid
Download

CV's
Download

Informatie over rechten van de aandeelhouders
Download

Bijeenroeping
Download

Volmacht
Download

Contact

Anske De Porre

Contacteer ons via e-mail

Minutes
Download

CV's
Download

Informatie over de rechten van de aandeelhouders
Download

Volmacht
Download

Stemming per brief
Download

Bijeenroeping
Download

Kennisgevingen aandeelhouders

Verplichte verklaring van aandeelhouderschap (Transparantieverklaring)
Meer informatie (Infobrochure transparantiewetgeving en te gebruiken formulieren) op de website van de FSMA

12/10/2020 Transparantie verklaring DWS Investment GmbH Persbericht
Download

12/10/2020 Transparantie verklaring DWS Investment GmbH
Download

12/03/2020 Transparantie verklaring DWS Investment GmbH Persbericht
Download

12/03/2020 Transparantie verklaring DWS Investment GmbH
Download

12/03/2020 Transparantie verklaring DWS Investment GmbH Persbericht
Download

12/03/2020 Transparantie verklaring DWS Investment GmbH
Download

07/17/2020 Transparantie verklaring DWS Investment GmbH Persbericht
Download

07/17/2020 Transparantie verklaring DWS Investment GmbH
Download

06/30/2020 Transparantie verklaring DWS Investment GmbH Persbericht
Download

06/30/2020 Transparantie verklaring DWS Investment GmbH
Download

Kennisgeving Mobistar in uitvoering van de wet van 2 mei 2007 op de openbaarmaking van belangrijke deelnemingen.

12/09/2008 Download PDF
Download

09/11/2008 Download PDF
Download

Kennisgeving art. 74 van de Wet van 1 april 2007 op de Openbare Overnamebiedingen

08/30/2013 Download PDF
Download

08/24/2009 Download PDF
Download

09/15/2008 Téléchargez le PDF
Download

12/04/2007 Download PDF
Download

Liquiditeitscontract

Orange Belgium heeft een liquiditeitscontract afgesloten met een financiële instelling en hen gemandateerd om op strikt discretionaire basis in naam en voor rekening van Orange Belgium te handelen in het Orange Belgium-aandeel. De transacties worden uitgevoerd op het centrale orderboek van de gereglementeerde markt van Euronext Brussel. Het contract gaat in vanaf 1 augustus 2014. Het doel van deze opdracht is om de regelmatige en de liquide verhandeling van het Orange Belgium aandeel te bevorderen. De handel in eigen aandelen werd goedgekeurd door de gewone Algemene Vergadering van Aandeelhouders van Orange Belgium op 7 mei 2014 en herbevestigd voor een periode van 5 jaar op 2 mei 2019.

01/06/2020 - Week 1Download
01/13/2020 - Week 2Download
01/20/2020 - Week 3Download
01/27/2020 - Week 4Download
02/03/2020 - Week 5Download
02/10/2020 - Week 6Download
02/17/2020 - Week 7Download
02/24/2020 - Week 8Download
03/02/2020 - Week 9Download
03/09/2020 - Week 10Download
03/16/2020 - Week 11Download
03/23/2020 - Week 12Download
03/30/2020 - Week 13Download
04/06/2020 - Week 14Download
04/14/2020 - Week 15Download
04/20/2020 - Week 16Download
04/27/2020 - Week 17Download
05/04/2020 - Week 18Download
05/11/2020 - Week 19Download
05/18/2020 - Week 20Download
05/25/2020 - Week 21Download
06/02/2020 - Week 22Download
06/08/2020 - Week 23Download
06/15/2020 - Week 24Download
06/22/2020 - Week 25Download
06/29/2020 - Week 26Download
07/06/2020 - Week 27Download
07/20/2020 - Week 29Download
07/27/2020 - Week 30Download
08/03/2020 - Week 31Download
08/10/2020 - Week 32Download
08/17/2020 - Week 33Download
08/24/2020 - Week 34Download
08/31/2020 - Week 35Download
09/07/2020 - Week 36Download
09/14/2020 - Week 37Download
09/21/2020 - Week 38Download
09/28/2020 - Week 39Download
10/05/2020 - Week 40Download
10/12/2020 - Week 41Download
10/19/2020 - Week 42Download
10/26/2020 - Week 43Download
11/03/2020 - Week 44Download
11/09/2020 - Week 45Download
11/16/2020 - Week 46Download
11/23/2020 - Week 47Download
11/30/2020 - Week 48Download
12/07/2020 - Week 49Download

Aandeelhoudersstructuur

Aandelen %
ASB 46 121 407 76.94%
FREE FLOAT 8,796,703 14.67%
Boussard & Gavaudan Asset Management 1,810,714 3.02%
Polygon Global Partners LLP* 3,215,933 5.36%
Total 59 944 757 100%
* 1.657.000 aandelen en 1.546.000 swaps

Analisten

Broker Analysts Telephone  
ABN AMRO – ODDO BHF Konrad Zomer +31 20 3831 356 konrad.zomer@aa-ob.com
Bank Degroof Petercam Vivien Maguet +32 2 662 84 46 v.maquet@degroofpetercam.com
Barclays Capital Simon Coles 44.020.3555.4519 simon.aa.coles@barclays.com
Berenberg Bank David Burns +44 79 7417 8860 david.burns@berenberg.com
BofA Merrill Lynch David Wright +44 20 7995 6355 dawright@baml.com
Citigroup Martin Hammerschmidt +44 (0) 207 508 3595 martin.hammerschmidt@citi.com
Credit Suisse Ben Lyons +44 20 7888 8742 benjamin.lyons@credit-suisse.com
Deutsche Bank Roshan Ranjit +442075452908 roshan.ranjit@db.com
Exane BNP Paribas Alexandre Roncier +44 (0)20 3430 8437 alexandre.roncier@exanebnpparibas.com
HSBC Securities Nicolas Cote-Colisson +44 (20) 7991 6826 nicolas.cote-colisson@hsbcib.com
ING David Vagman +32 (0) 2 557 1694 david.vagman@ing.be
Jefferies Ulrich Rathe +44 20 7029 8286 urathe@jefferies.com
JP Morgan Akhil Dattani +44 207 134 4725 akhil.dattani@jpmorgan.com
KBC Securities Ruben Devos +32 2 429 58 43 ruben.devos@kbcsecurities.be
Kempen Emmanuel Carlier +31 629 729 274 Emmanuel.carlier@kempen.com
Kepler CM Matthijs Van Leijenhorst +31 (20) 563 2379 matthijs.vanleijenhorst@keplercm.com
Morgan Stanley Nawar Cristini +(44-20) 7742-6746 Nawar.Cristini@morganstanley.com
New Street Research Russell Waller +44(0) 20 7375 9127 Russell@newstreetresearch.com
Royal Bank of Canada Wilton Fry (Analyst) +44 20 7429 8463 wilton.fry@rbccm.com
Stifel Stephane Beyazian +44 (0) 777 151 3599 stephane.beyazian@stifel.com
UBS Polo Tang +44 20 7568 1286 polo.tang@ubs.com
Arete Research Hannah Kleiven +44 (0)20 7959 1305 hannah.kleiven@arete.net

Dividend

Dividend 2021

Coupon nr 21

gewoon dividend van 0.50 EUR / aandeel

Ex-dividend datum Registratiedatum Uitbetalingsdatum
15 juin
2021
16 juni
2021
17 juni
2021

Historiek

Coupon nr 1 (gewoon dividend van 2,00 EUR per aandeel) uitbetaald op 11 mei 2005
Coupon nr 2 (gewoon dividend van 2,40 EUR per aandeel) uitbetaald op 10 mei 2006
Coupon nr 3 (kapitaalsvermindering à rato van 1,60 EUR per aandeel) uitbetaald op 2/08/2006
Coupon nr 4 (gewoon dividend van 2,70 EUR per aandeel) uitbetaald op 9 mei 2007
Coupon nr 5 (buitengewoon dividend van 1,80 EUR per aandeel) uitbetaald op 6 juni 2007
Coupon nr 6 (gewoon dividend van 2,80 EUR per aandeel) uitbetaald op 14 mei 2008
Coupon nr 7 (kapitaalsvermindering à rato van 4 EUR per aandeel) uitbetaald op 6/08/2008
Coupon nr 8 (gewoon dividend van 2,90 EUR per aandeel) uitbetaald op 15 mei 2009
Coupon nr 9 (buitengewoon dividend van 1,65 EUR per aandeel) uitbetaald op 14/08/2009
Coupon nr 10 (gewoon dividend van 2,90 EUR per aandeel) uitbetaald op 21 mei 2010
Coupon nr 11 (buitengewoon dividend van 1,65 EUR per aandeel) uitbetaald op 20/08/2010
Coupon nr 12 (gewoon dividend van 2,90 EUR per aandeel) uitbetaald op 20 mei 2011
Coupon nr 13 (buitengewoon dividend van 1,40 EUR per aandeel) uitbetaald op 19/08/2011
Coupon nr 14 (gewoon dividend van 2,90 EUR per aandeel) uitbetaald op 25 mei 2012
Coupon nr 15 (buitengewoon dividend van 0,80 EUR per aandeel) uitbetaald op 24/08/2012
Coupon nr 16 (gewoon dividend van 1,80 EUR per aandeel) uitbetaald op 24 mei 2013
Coupon nr 17(gewoon dividend van 0,50 EUR per aandeel) uitbetaald op 17 mei 2017
Coupon nr 18(gewoon dividend van 0,50 EUR per aandeel) uitbetaald op 16 mei 2018
Coupon nr 19(gewoon dividend van 0,50 EUR per aandeel) uitbetaald op 16 mei 2019
Coupon nr 20(gewoon dividend van 0,50 EUR per aandeel) uitbetaald op 14 mei 2020
Euroclear Belgium is de betaalagent van de Vennootschap